Krajalnica zelmer doris

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy i słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została uczyniona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich żywotność. Pozostałe elementy zostały uszyte z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest również zaopatrzona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy widzi się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.